Haber

Ogan: Zor bir süreç bizi bekliyor üssümle görüşeceğim

Cumhurbaşkanlığı seçiminde üçüncü sırada yer alan CET İttifakı’nın adayı Sinan Ogan, kameralar önünde seçim sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Bundan sonra zorlu bir süreç bizi bekliyor. Zor şartlar altında bir seçim kampanyası yürüttük ve bugün Türkiye’de seçim sonuçlarını doğrudan etkileyebilecek bir noktaya geldik. Bunu kendi menfaatimiz için bir başarı olarak görüyorum.” diyen Oğan, aslında bekledikleri oy oranının daha yüksek olduğunu sözlerine ekledi.

Sinan Oğan, önümüzdeki bir-iki gün içinde Ata İttifakı liderleriyle bir toplantı yapacağını, tabanlarıyla konuşacaklarını ve buna göre bir sonuç belirleyeceklerini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Buna göre bir yol haritası çizeceğiz. Bu sonucun durumu bundan sonra önümüzdeki 14 gün içinde biz de üzerimize düşeni yapacağız.Milletimiz mutlu olsun Türkiye’yi asla krize sokmayacağız.Bu seçim sürecinde en istikrarlı olan biz olduk. Önümüzdeki dönemde de bu durumu sürdüreceğiz, yine de milletimizin menfaati için kararımızı alacağız.” (HABER MERKEZİ)

saphanehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu