Haber

Afro Örgü Saçlı Cankan’ın Yıldızı Malik Ayhan’ın Son Haline İnanamayacaksınız!

Bir zamanlar müzik dalında iz bırakan ikili; Cankan Kardeşler! Müziğiyle hepimizi farklı yerlere sürükleyen, kliplerinde anlayamadığımız kafa karışıklığına neden olan Cankan’ın devri elbet kapandı. Her noktada farklı tarzlarını konuşturan ikilinin yıldızı Malik Ayhan’ın son hali hepimizi hayrete düşürdü. Her zaman birlikte bakalım!

2000’li yılların başına damgasını vuran ikili grup Cankan’ı mutlaka hatırlarsınız. Özellikle “Yar Yar” ve “Ben Yaratılamazdım” müzikleriyle tanınıyorlardı.

Malik Ayhan ve Fatih Altıntaş ikilisinin oluşturduğu iki kişilik grup, 2008 yılında çıkan anlaşmazlıklar nedeniyle dağıldı.

Ardından 2022 yılında tekrar ortalığa çıkan arkadaşlar “Yana Yana” adını verdikleri eseri yayınladılar.

Afro örgüleriyle dikkatleri üzerine çeken Malik Ayhan’ı görenler yıllar sonra resmen tanıyamadı. Ünlü ismin son hali beğeni ve yorum yağmaya başladı.

46 yaşındaki Malik Ayhan’ın fotoğrafını görenler, “İlk defa gözlüksüz gördüm”, “Ne kadar değişmiş” gibi yorumları arka arkaya sıraladı.

Arada merak edenler için kısa bir bilgi üzerinden gidelim. İstanbul doğumlu Malik Ayhan aslen Konya Seydişehirlidir. 19 Ağustos 1978 doğumludur ve Terazi burcudur.

Yaşı ilerledikçe farklı bir ruh haline bürünen Ayhan için “Efsaneler ölmez, sadece şekil değiştirir” gibi yorumlar da tutuldu.

Geçmişi yad etmek isteyen müzisyen afro örgülerine dönmeyi de unutmamış…

Instagram hesabını şöyle bırakalım: malikayhan_

Malik Ayhan’ın son halini nasıl buldunuz?

Yorumlarda buluşalım!

kinik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu